Technologická soutěž - Technology Cup 2014

Máte nápady? Zajímají Vás inovace? Toužíte po uznání a vítězství? Neváhejte se proto zúčastnit naší technologické soutěže!

Vyber si kategorii soutěže podle svého oboru či zaměření, je jedno jestli studuješ technický či humanitní obor. Pokud ti zvolené téma v rámci kategorií nevyhovuje, není problém. Vytvoř si téma vlastní. Soutěžní témata najdete v sekci Soutěžní kategorie.

Funtec 2014

Co Vám soutěž přinese?

  • nepíšete nic do šuplíku,
  • otevře Vám dveře do firem,
  • "čárku" do životopisu,
  • možnost vyhrát exkluzivní hodnotné ceny,
  • a mnohé další...

Soutěž probíhá pod záštitou ministra průmyslu a obchodu České republiky a hejtmana Jihomoravského kraje. Veškeré partnery najdete zde.

 

FUNTEC 2013

V Ostravě se ve dnech 12. - 14. 12. 2013 uskutečnil první ročník setkání startup projektů pod názvem FUNTEC Startup Camp - vyvrcholení třetího ročníku technologické soutěže Technology Cup zaměřené hlavně na studenty technických škol. Tuto soutěž studentských projektů z oblasti vědy a techniky organizuje CVVI (Centrum pro výzkum, vývoj a inovace) a koná se pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu a Jihomoravského kraje. Hlavním cílem je ocenit zajímavé nápady a zvýšit povědomí studentů, veřejnosti a médií o spolupráci průmyslu s výzkumem v oblasti transferu technologií. Samotný FUNTEC tak pomáhá hledat cesty jak prezentované nápady proměnit v realitu.

více >>>

 

Sponzoři


 

 


 

Partneři Technology Cupu

http://www.energoklastr.cz http://www.cvvi.eu