Aktuality

15.9.2013 - Od čtvrtka 12.prosince do 14. prosince organizujeme druhou část konference FUNTECTechnology Cup Fun and Innovation Conference FUNTEC Konference se uskuteční v Ostravě ve spolupráci s VSB. Na konferenci budu představeny týmy z ČR i zahraničí podílet se v rámci Technology Cup, vyhodnotíme vítězné týmy a proběhne řada zajímavých přednášek a diskusí mezinárodních odborníků na dané téma.

3.9.2013 - CVVI organizujeme v Brne první část konference Technology Cup Fun and Innovation Conference - FUNTEC.

4.12.2013 CVVI organizujeme v Brne první část konference Technology Cup Fun and Innovation Conference - FUNTEC. Soutěžící Týmy z ČR i zahraničí se podílí v rámci Technology Cup, vyhodnotíme vítězný týmy a proběhne řada zajímavých přednášek a diskusí mezinárodních odborníků na témata z oblasti automatizace, energetiky a ICT.

8.8.2013 - Vzdělávejte se! Funguje to!

Pokud chcete získat základy ke kurzu, v rámci projektu KP Milovice, pedagogické minimum, máte poslední možnost přihlásit se na seminář v Brně od 15. - 16. 8. 2013! Kurz povede zkušená a oblíbená lektorka PhDr. Soňa Svobodová. Těšíme se na Vás! Hlásit se můžete na skoleni@cvvi.eu.

26.7.2013 - Chcete se uplatnit? Získat praxi již při studiu? Máme pro Vás řešení!

V rámci našeho projektu KP Milovice jsme pro Vás připravili možnost stáží ve firmách, kde získáte nové znalosti, dovednosti a hlavně pracovní zkušenosti! V současné době, kdy studenti potřebují zejména praxi, je to rozdílový můstek, mezi úspěchem a neúspěchem! Nenechte si propláchnout tuto šanci mezi prsty. Dáváme Vám náskok... pro více informací o možnostech spolupráce a stáží nás neváhejte kontaktovat.

25.7.2013 - Soutěžte s VTP Vysočina - FINÁLE

Soutěžte s technologickým centrem o hodnotné ceny. Hledají se originální názvy pro budovy VTP Vysočina. Už jste měli někdy možnost pojmenovat budovy? Nyní máte šanci! Stačí, když vymyslíte jedinečný název obou budov a pošlete nám ho do soutěže. Soutěž probíhá od 24.07.2013 do 07.08.2013. Bylo vybráno 10 nejlepších soutěžících, jež se zůčastní o mobilní telefony Apple iPhone 4S!

23.7.2013 - Chcete se vzdělávat? Získávat zkušenosti a dovednosti?

Dovolujeme si Vás informovat o možnosti účasti na dalších vzdělávacích aktivitách. V současné době probíhají tyto aktivity: - odborná školení, - odborné semináře, - odborné stáže ve firmách, - či možnost mentoringu a vzdělávání studentů. V rámci školení si můžete osvojit a rozvinout jednotlivé dovednosti a znalosti. Jedná se o tato školení: - prezentační dovednosti - komunikační dovednosti, - manažerské dovednosti, - manažerská ekonomika, - financování projektů, - řízená efektivní spolupráce, - vedení projektových týmů, - projektové řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

18.6.2013 - Technology Cup prodloužen

PRODLOUŽENÍ SOUTĚŽE Vážení soutěžící, dovolujeme si Vás informovat o prodloužení soutěže z důvodu nebývale velkého zájmu o naši soutěž a tím prodloužení možnosti doupravit soutěžní práce. Nové soutěžící rádi přivítáme. Novým termínem pro odevzdávání prací je 31. 8. 2013. Více informací můžete dostat na technologycup@cvvi.eu.

11.6.2013 - VTP Vysočina vybírá název budov

Nově vznikající technologický park v Jihlavě VTP Vysočina vybírá názvy budov a připravil soutěž pro širokou veřejnost. Návrh, který dostane v internetové soutěži nejvíce hlasů, stejně jako jeden z hlasujících obdrží atraktivní cenu. Technologický park bude otevřen a jeho provoz spuštěn v roce 2014. Více informací můžete najít na www.vtpvysocina.eu.

1.6.2013 - Technology Cup prodloužen

PRODLOUŽENÍ SOUTĚŽE Vážení soutěžící, dovolujeme si Vás informovat o prodloužení soutěže z důvodu nebývale velkého zájmu o naši soutěž a tím prodloužení možnosti doupravit soutěžní práce. Nové soutěžící rádi přivítáme. Novým termínem pro odevzdávání prací je 31. 8. 2013. Více informací můžete dostat na technologycup@cvvi.eu.

13.5.2013 - Dalším podaným projektem v rámci CzechEkoSystem je - „Distribuovaná kancelář“

Představujeme další inovativní projekt v rámci CzechEkoSystemu, do kterého se nyní můžete hlásit i Vy! Projekt společnosti Laudas Technology s.r.o. je zaměřen na realizaci inovativního přístupu pro sdílení kancelářského prostředí tzv. služba „ Distribuovaná kancelář“. Tato služba bude mít za cíl snížit provozní náklady organizací. Služba „Distribuovaná kancelář“ je čistě SW řešení a její unikátnost lze spatřovat v umožnění kooperace zaměstnanců organizace prostřednictvím virtuálního propojení pracovního prostředí. Řešení je založeno na vzdáleném přístupu ke sdíleným prostředkům a využití audio-video konferencí pro nezbytnou komunikaci mezi spolupracovníky. Služba je zacílena především na malé a střední podniky, které mají externí zaměstnance nebo zaměstnance, kteří vyžadují home office. Dále na společnosti, které chtějí ušetřit zdroje tím, že nemají vlastní kancelář. Navrhované řešení by mělo umožnit i menším společnostem využívat komplexní profesionální služby, a to odkudkoli, bez přehnaných nároků na hardware (nezbytným vybavením je mikrofon a kamera), nutnosti instalace atd. V této oblasti není trh ještě nasycen.

10.5.2013 - Pozvánka na mezinárodní konferenci - DIAGNOSTIKA A FUNKČNÍ BEZPEČNOST V SÍTÍCH PROFINET

Tuto mezinárodní konferenci pořádá v rámci projektu KP Milovice - CVVI a ČVUT v Praze ve spolupráci se sdružením Profibus CZ, ve spolupráci s dalšími partnery - Energoklastr, VTP Milovice a CTT Vysočina. Konference se uskuteční 28. 5. 2013, od 8:00 hodin, Praha, TOP HOTEL PRAHA, Blažimská 1781/4, Praha 4. Hlavními tématy mezinárodní konference jsou: Základní principy funkční bezpečnosti, distribuovaná bezpečnost PROFIsafe, příklady dobré praxe. Návrh bezpečnostních aplikací, posuzování rizik. Diagnostika v sítích PROFINET. Více informací najdete na konference@cvvi.eu.